Linie lotnicze

Linie lotnicze na lotnisku Rzeszów Jasionka – rozkład lotów w Rzeszowa

Międzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów Jasionka oferuje pasażerom wiele połączeń lotniczych do miast cieszących się największym zainteresowaniem wśród rzeszowskich pasażerów. Rozkład lotów, dojazdy na lotnisko i wszystkie informacje potrzebne pasażerom korzystającym z usług portu lotniczego Rzeszów Jasionka znajdziesz na naszej stronie internetowej.

linie lotnicze rzeszów jasionkaObecnie na lotnisku w Rzeszowie swoje usługi świadczą następujący przewoźnicy:

  • Lufthansa – jest największym niemieckim przewoźnikiem lotniczym, mającym swoją siedzibę w Kolonii. Główna baza Lufthansy jest we Frankfurcie. Linia lotnicza jest liderem porozumienia przewoźników Star Alliance. Oferuje połączenia do wielu krajów na całym świecie. Korzystając z usług Lufthansy można dostać się do kilkunastu krajów w Afryce, Azji, obu Amerykach oraz Europie.
  • PLL LOT – to największe i jednocześnie najpopularniejsze polskie linie lotnicze. Powstały 1 stycznia 1929 roku, po połączeniu wszystkich działających w kraju linii lotniczych. Obecnie przedsiębiorstwo transportowe należy do sojuszu Star Alliance. PLL LOT zapewniaj połączenia lotnicze do kilkunastu krajów europejskich, a także do Stanów Zjednoczonych oraz Japonii. Planowane są także połączenia do Kanady oraz Indii (Bangkok).
  • Adria Airways – są to słoweńskie linie lotnicze, mające swoją siedzibę w Lublanie. Adria Airways oferuje połączenia lotnicze do 23 krajów, znajdujących się głownie w Europie.
  • Ryanair – to tanie irlandzkie linie lotnicze, które obecnie są największym tego typu przewoźnikiem w Europie. Ryanair lata do kilkudziesięciu miast, rozlokowanych w prawie wszystkich europejskich państwach.

Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką są tanie bilety lotnicze zapraszamy do skorzystania z naszej strony internetowej. Bilety lotnicze powyższych, oraz pozostałych przewoźników lotniczych można zakupić dzięki zamieszczonej po prawej stronie wyszukiwarce biletów. Wybierz interesujące cię połączenie porównaj ceny, wybierz tanie bilety lotnicze i kup one online.