Rozkład lotów

Rozkład lotów

rozkład lotów na lotnisku w jasionceMiędzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów Jasionka oferuje podróżnym połączenia zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Zapraszamy do skorzystania z propozycji przewoźników wykonujących loty z Rzeszowa do innych europejskich miast.

Obecnie korzystając z lotniska w Rzeszowie można wyjechać do następujących miast: Berlin (Schoenfeld), Bristol, Dublin, East Midlands, Korfu, Londyn (Luton), Londyn (Stansted) , Manchester, Monachium, Olso (Rygge), Paryż (Charles de Gaulle), Warszawa. Połączenia lotnicze do wyżej wymienionych miast oferują: PLL LOT, Adria Airways, Lufthansa i Ryanair.

Dzięki naszej stronie internetowej nie tylko sprawdzisz rozkład lotów na lotnisku Rzeszów Jasionka, ale także porównasz ceny i kupisz tanie bilety lotnicze online. Po prawej stronie znajduje się wyszukiwarka biletów, dzięki której szybko i wygodnie sprawdzisz ile kosztuje lot na interesującej cię trasie. Porównaj ceny biletów i już dziś kup bilety lotnicze online do Anglii, Niemiec, Francji czy Norwegii.

bilety lotnicze rzeszów jasionka