Rzeszów – Londyn

Połączenia lotnicze Rzeszów – Londyn

Trasa ta jest jedną z najczęściej wykonywanych i najchętniej wybieranych przez osoby podróżujące z rzeszowskiego lotniska w Jasionce. Wykonują je Polskie Linie Lotnicze „LOT” bądź Ryanair.

Podczas, gdy wybierzemy Polskie Linie Lotnicze „LOT”, będziemy mieli do wyboru lot w jedną bądź w dwie strony, liczbę pasażerów oraz ich przedział wiekowy (powyżej 12 roku życia, poniżej 2 roku życia, między 2-12 rokiem życia oraz powyżej 60 roku życia). W naszej gestii jest również wybór klasy, w jakiej będziemy lecieć: LOT Economy Class, LOT Premium Class / LOT Economy Plus, LOT Business Class, LOT Open Class. Wybieramy również termin odlotu (i ewentualnego przylotu) oraz wpisujemy kod rabatowy, jeśli go posiadamy.

PLL „LOT” zapewniają obsługę pasażerów w kilku dowolnych taryfach: Economy Saver, Economy Flex, Economy Plus Saver, Economy Plus Flex, Busines Saver.

Trasa Rzeszów – Londyn może być również obsługiwana przez partnerską firmę LOT-u, Eurolot. Często również bywa tak, że trasa ta wykonywana jest z przesiadką w Warszawie, dlatego też należy wyszukiwać takie połączenia, które będą gwarantowały bezpośredni transport z Rzeszowa do Londynu. Polskie Linie Lotnicze / Polish Airlines LOT gwarantują dostarczenie na lotnisko Heathrow w Londynie.

Innymi liniami lotniczymi, które obsługują trasę Rzeszów – Londyn są Ryanair. Z jedną znaczącą różnicą: te tanie linie wykonują loty z Rzeszowa do Londynu Luton i Stansted. Również i tu do wyboru będziemy mieć podstawowe wyznaczniki lotu – liczbę pasażerów, liczbę dzieci poniżej 16 roku życia i niemowląt poniżej 2 oraz lot w jedna bądź dwie strony.

Te tanie linie lotnicze cechują się tym, że ceny ich biletów są znacznie niższe niż u konkurencji, czasami nawet 2 razy niższe! Zawsze, gdy wybieramy te linie możemy dodatkowo ubezpieczyć nasza osobę, dokupić możliwość nadania bagażu z Rzeszowa do Londynu czy też zarezerwować sobie miejsce, na którym będziemy siedzieć w samolocie. Za niewielką dopłata możemy również otrzymywać zawiadomienia o zbliżającym się locie w formie smsa. Osoby niepełnosprawne mogą liczyć na specjalną pomoc na lotnisku, którą mogą wcześniej zarezerwować.

Przewożenie sprzętu sportowego, muzycznego bądź dla niemowląt również nie stanowi problemu, pod warunkiem o odpowiednio wcześniejszym poinformowaniu o tym. Rzecz ma się podobnie w przypadku transferu na lub z lotniska.